Özgür Gündem Gazetesi

GİT
Bugünkü Özgür Gündem Gazetesi
YORUMLAR

 • CAN CAN:
  canlar herkes fanîdir. adalet ölçüsünü kaçıranlara vatan yaşamsal bir mekanda çıkar cehennemi andıran bir duruma gelir. nitekim öyle oldu. bence kavgalarıve nefretleri derinleştırmektense, hukuki alanda iyileştirmeler herkesin yararına dır.
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Tam da BOP=Amerika''nın istediği istikamette ülkemiz bölünürken Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
 • KISA KES!:
  Böyle kafalara böyle tras: Özgür Gündem olmus ''Özgür Güm Güm'' ! Bir gün gümleyecek. .
 • ÇARİKLİ ABDULCABAR:
  Yorum hazin yorum hazin gitti bahar geldi yazin kiliçdar oğlu cümbüş bahçeli sazin kazin kuyunuzu kazin .
 • HAVADA YUZEN DENİZE SÜZEN:
  Her kafadan bir ses kes ulan sesini kes azrail geldimi almasin nefes kabrin sana olur kafes işlerinizi gider ters çarikmi lazim yoksa fes.
 • İŞTE ''YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
 • ANTİ AKP:
  BU HARİTA YILLAR ÖNCESİNDEN ZATEN ÇİZİLDİ ÇİZİLMİŞ OLAN HARİTADAN HABERİMİZ VAR AYRICA HARİTAYI GÖZLEMLEMEKTEYİZ BİZİM ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREV ŞEHİT KANLARI İLE SULANMIŞ BU AZİZ VATANIMIZI AZİZ TOPRAKLARIMIZI ŞANLI BAYRAĞIMIZI İLALEBET MUHAFAZA VE MÜDAFAA ETMEK OLACAKTIR BİZ BU AZİZ VATAN TOPRAKLARI İLE ŞANLI BAYRAK VE CUMHURİYETİ LAF OLSUN DİYE KAZANMADIK EFENDİLER. . .
  ANTİ CHP: HAAAH TAMDA BU DEDİKLERİNİ ŞU ANDA AKP YAPMAKTADIR. ÇÜNKÜ ATATÜRKTEN SONRAKİ GELEN İNÖNÜ CÜLER(BUNLAR KENDİLERİNE KEMALİST DİYOR) YETMİŞ YILDAN BERİ HİÇ BİRŞEY YAPMAMIŞLAR, SADECE EMPERYALİST GÜÇLERDEN KORKTUKLARI İÇİN NE İSTESELER EYVALLAH DEMİŞLER. MEMLEKETİ BU HALE GETİRMİŞLER. ŞİMDİ BUNU TEMİZLEMEK VE ATATÜRKÜN YOLUNDAN GİTMEK AKP YE NASİB OLDU.
 • KISA KES!:
  Türkiye Türklerindir. Itirazi olan buyursun T. C. kimligini iade edip kendine baska diyar arasin, bulsun!!
 • SAMİ:
  siyayasete samimi değilsiniz olsaydınız kürtler bugün başka türlü olurdu siz siyaha beyaz dediğiniz için ülke bu hale geldi tilki gibi hareket etiniz sinsiliğiniz binlerce gerillayı ve askeri haytan kopardı size göre hava hoş şunu unutmayınki miletiyle barışık olmayan siyaset yozlaşmaya mahkum nice kürtler yol ayrımında hdp ye oy verenlarin çoğu en yakın seçimde hdp ye oylarını vermiyecekler 7 haziran da ne kadar samimi olmadığınızı milet gördü chp birlikte hareket etmek intihardır Dersimi. . .
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
  ANTİ CHP-HDP-PKK BAKIN 3 Ü 1 ARADA: PKK ya destek vererek HDP''nin dahi söylemeye çekindiklerini rahatlıkla söyleyerek siz kimlere taşeronluk yapıyorsunuz söylermisin. siz ve sizin gibiler HDPKK ya destek verilmeseydi şimdi hepsi bitmişti. . .
 • MEMET REŞİT ÇELİKTEN:
  Umarım BM geç kalmaz katlı yam izleri kayıp edilmeden gelirlerse kesin kanıt yakalayacaklar Daha sonra gelse eldeki kanıtların sadece söylemlerle yetinecekleri endişesini taşıyorum bu katlıya mı üstünü örtecekler
  CEMİL AYDİN: ulan birde inaniyorsunuz. . . . . .
 • ANTİ CHP:
  ÖZGÜR GÜNDEM: YİRMİİKİ TEMMUZ DAN BERİ ALTIBİN BEŞYÜZ VATAN HAİNİ TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ.
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • VATANDAŞ:
  ŞİMDİYE KADAR ŞEHİT EDİLEN ASKERLERİMİZİN , POLİSLERİMİZİN, CANLI BOMBADA HAYATINI KAYBEDENLERİN HESABINI KİM VERECEK. KIBRIS SAVAŞINDA BİLE BUKADAR ŞEHİT VERMEDİK. KESİNLİKLE AF YOOOOK
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.