Bebeğini Aç Bırakan Anne ile İlgili Yeni Gelişme

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde 2.5 aylık bebeğini evde bırakarak 9 günlük bayram tatiline giden ve bebeğin ölmesine sebep olan öğretmenin her gün okula geç kaldığı ileri sürüldü.

Bebeğini Aç Bırakan Anne ile İlgili Yeni Gelişme


Veliler, öğretmenin geç kaldığını belgelemek için her gün sınrıfın öğretmensiz fotoğrafını çekti.İddiaya göre, Kocaeli Gölcük’te Seçil M.D. isimli sınıf öğretmeni, 2.5 aylık bebeğini evde bırakarak bayram tatilinde ailesinin yanına gitti. Eve geri dönen öğretmen bebeğinin cansız bedeni ile karşılaştı. Olayın ardından gözaltına alınan öğretmen, bebeğin ölümüne sebep olduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HER GÜN DERSE GEÇ GELMİŞ

Konuyla ilgili Seçil M. D.’nin görev yaptığı Gölcük Rheinland Pfalz İlkokulu'ndaki veliler öğretmenden duydukları şikayeti dile getirdi. Seçil M.D.’nin okula her gün geç geldiğini ileri süren veliler, öğretmenin olmadığı sınıfın fotoğraflarını çekerek okul yönetimine şikayette bulunmuş.

FOTOĞRAFLARDA VELİLER AYAKTA

Öğrencilerin içeride bulunduğu sınıfın her gün fotoğrafını çeken veliler, şikayetlerini dile getirdi. Fotoğraflarda, bütün velilerin sınıfta öğretmeni beklediği görülüyor. Çevredeki esnaf ise, öğretmenin her gün koşarak geldiğini ifade etti. Seçil M.D.’nin öğrencileri ise, öğretmenlerini sevdiklerini ifade ederek, “Bize iyi davranıyordu. Bizimle oyunlar oynuyordu” dediler.İSMAİL COŞKUN-REFİK FİDAN


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads